.

.

Niebieski Morza Śródziemnego Zasłony Woal Zasłony Zasłony Zasłony Fringe Dla Drzwi Sypialni

Niebieski Morza Śródziemnego Zasłony Woal Zasłony Zasłony Zasłony Fringe Dla Drzwi Sypialni

Ocena gości:

€ 4.00 -28 %
€ 5.53
Kwota
Istniejący

gatunek : B jest tulle zasłony, A jest cieniu zasłonniebieski Morza Śródziemnego Zasłony Woal Zasłony Zasłony Zasłony Fringe Dla Drzwi Sypialni
styl : Perforowane zasłony, pothook zasłonyrozmiar : długość 250 cm, szerokość 95 cm
pozycja zawiera : 1 sztukakolor : miłość, miłość i pomarańczowy, ryby,plac, kwadratowe i beżowy, ryby i beżowynosić pręt, hak, 4 CM w ciągu pręty lub linie, zmywalna1. cena obejmuje jeden meter szerokośćBlackout Zasłony lub Tulle. (każdy długości mniejszej niż 270 cm)2. Jeśli rozmiar nie jest odpowiedni dla ciebie, prosimy o kontakt z nami. mamy wolne zaakceptować zamówienie.3. jeśli wystarczy tkaniny, tkaniny na myśli nie proces, po prostu tkaniny, prosimy o kontakt z nami.  wybierz styl, co chcesz, i pamiętać, że : musimy po prostu styl 1 i styl 3, dzięki opakowanie : 1 x zasłony wysyłka : kiedy złożyć zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i opłacić zamówienie w tym opłatę transportową. Generally, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zaksięgowaniu płatności zakończone.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty broderage, obowiązków i podatki na przywóz do danego country. These dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie zwracamy kosztów transportu nie chciał przesyłek.
nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. rozumiem, że ty martwisz się o ewentualne dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Numerem przesyłki, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiednią stronę internetową.
2. jest to samo jak zdjęcia produktu? 
tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. Jaki rozmiar zmieści się ze mną? 
radzimy spojrzeć na nasz wykres rozmiar sugestia tabelę rozmiarów poniżej, a nasze produkty, jeśli są normalne rysunek. jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talia, biodra rozmiar).
4. Czy Można zadeklarować niższą wartość? 
tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować 10-$20 dolarów dla małych paczek (1-5 sztuk). Jeśli masz specjalny wniosek skontaktuj się z nami.
5. I jestem sprzedawcę, chciałbym kupić wiele elementów swojej pozycji, co znajduje się hurtownie cenę? 
witam, dzięki za pytanie, jeśli chcesz kupić większą ilość, proszę wysłać e-mail do nas, będziemy ci najlepszą cenę, dzięki!zwroty : dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w ich oryginalnym conditions., Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane. the nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.

Dane produktu

Is_customized:
Tak
Akcesoria kosztów przetwarzania:
Wyłączone
Wykorzystanie:
Strona główna,Hotel,Cafe
Wzór:
Drukowane
Metoda otwierania i zamykania:
Lewy i prawy biparting otwarta
Typ wzoru:
Floral
Przetwarzanie:
Stała zakładka
Styl:
Europejski i amerykański styl
Lokalizacja:
Okno
Materiał:
Tkaniny kurtyny + woal zasłony
Format:
Liny
Funkcja:
Translucidus
Dotyczy typ okna:
Francuski okno
Typ:
Klamra/rury kurtyny
Typ instalacji:
Montaż sufitowy
Numer modelu:
none
Technika:
Warp-lun

Więcej produktów w kategorii