.

.

DJ PROJEKTU Touhou Project Sanktuarium Panieńskie Idealne Cherry Blossom Ran Yakumo Cosplay Costume

DJ PROJEKTU Touhou Project Sanktuarium Panieńskie Idealne Cherry Blossom Ran Yakumo Cosplay Costume

Ocena gości:

€ 75.00 -10 %
€ 83.09
Kwota
Istniejący

jest to profesjonalny cosplay przedmioty dostawcy w Chinach.istnieje profesjonalnego krawca, deviser i staramy się zapewnić państwu pożądane hand-work.We kostium.jeśli nie możesz znaleźć kostium chcesz w naszym sklepie, może można dostarczyć nam wyraźne zdjęcia z charakterem chcesz, postaramy się jak najlepiej, aby je dla ciebie!wszystkie kostium na sprzedaż są nowe, wykonane z standardowej wielkości lub wykonane na zamówienie do własnych pomiarów.jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!
Cos Składnik : Jak na Zdjęciach Coser Properites : Animekostium Sprzedaży Typ : Dostosować Dowolny Rozmiar
proszę powiedzieć nam swoje informacje : 1. Płeć (ludzi i Kobiet)-potwierdzić " kolor przyciski " : Niebieski dla Człowieka, Różowy dla Kobiety2. Rozmiar (naszą Tabelę rozmiarów lub Dostosowane)jeśli naszą tabelę rozmiarów można dopasować ci dobrze, możesz wybrać jeden rozmiar dla ciebie.jeśli na wykresie NIE może SIĘ równać ci dobrze, możesz życzenie dostosować rozmiar.3. Customized : jeśli nie możesz znaleźć swój rozmiar w tabeli rozmiarów i chcesz go, aby być wykonane na zamówienie z własnych pomiarów, proszę podać nam swoje następujących pomiarów, wykonujemy dopasowanie kostium dla ciebie bez żadnych więcej opłat. wzrost, Waga, Ramion, Biust, Talia, Biodra. etc..
" jeden Rozmiar " dla Wybranego Produktu
zawartość opakowania : 1 zestaw
zauważyć : rozmiar jest Nasz Wykres rozmiary, nie rozmiar US/UK/CA/AU.., abyśmy znów mamy trzeba oferta rzeczy dla klientów z całego świata.jeśli to nie może się równać dobrze, należy rozważyć dostosować rozmiar.
następujące dane mogą pomóc zmierzyć rozmiar ciała danych :

Dane produktu

Rozmiar:
Xs, S, M, L, Xl, Xxl, Xxxl, Xxs, Jeden rozmiar
Źródło:
Inne
Płeć:
Unisex
Numer modelu:
DJ DESIGN
Specjalne używanie:
Kostiumy
Typ źródła:
Anime
Typ artykułu:
Zestawy
Elementy:
The main pics parts
Znaków:
The same as the character
Materiał:
Fabric
Country/Region of Manufacture:
China
Material:
Fabric
Type:
Apparel

Więcej produktów w kategorii